Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Bertíkova cesta naděje...listopadový
Bertíkova cesta naděje...listopadový
Bertíkova cesta naděje...listopadový
Bertíkova cesta naděje...listopadový
Bertíkova cesta naděje...listopadový
Bertíkova cesta naděje...listopadový

Bertíkova cesta naděje...listopadový

ID produktu:

2ubu9

Skladem:

jediný kus

Tento jeden jediný originální a neopakovatelný Bertík je muchlací polštářek, mazlivý kamarád, zhotovený za účelem podpory charitativní organizace Farma naděje, ve kterém jsme spojily svou tvořivou energii já a Makulka.

 

Celá částka z prodeje poputuje na týraná zvířata. Podpořte s námi náš společný projekt a zapojte se.

Více o celém projektu se dozvíte tu.

 

velikost : 28 x 30 cm

  • autorská ruční výšivka od Makulky 
  • přední strana bříška autorská látka z ateliéru TEREJ
  • z druhé strany bavlněná látka 
  • obličej vyšitý bavlnkou
  • ruce jsou z bavlněné šňůrky
  • plněný dutým vláknem
  • originální polštářek

lněná látka byla vyrobena v ČR.

 

Pamatujete si, jaké to je proběhnout se hromadou listí? Jak listy poletují a šustí? Jak hrají nejkrásnějšími barvami a pomalu se snášejí k zemi? A jak je někdy zároveň trochu smutno? Že se pomalu otáčí další list končícího roku, jak ubývá barev a světla, jak jsme víc doma, zapalujeme svíčky. Bertík ví, že tohle všechno je potřeba, že věci musí končit, že je dobré se ztišit a odpočinout si. Bertík je průvodce, bude vždycky nablízku, v radosti i ve smutku.

900 Kč

koupit

Bertíci pro Farmu Naděje

Ally s Makčou své ruce spojily, ne s úmyslem měnit svět, ale udělat společně něco, co považují za smysluplné ve svém okolí – ve své rodné zemi. Ally přišla s nápadem šít Bertíky - malé kamarády, polštářky, s vyšívanými bříšky . A tak jsou tady a budou vznikat celý rok, každý měsíc alespoň jeden. Jedna naděje pro zvířata, která si zaslouží naši lásku a péči. 

Makulky šikovné ruce je opatří svou jedinečnou výšivkou a Ally zajistí všechno ostatní - celé je ušije, rozesměje, naplní náplní a velkou spoustou tajných přání a lásky pro ty, kdo s nimi budou usínat a žít. Zabalí je do balíčku a odešle těm, kteří se rozhodnou přidat své pomocné ruce k našim. Zakoupením Bertíka totiž uděláte dobrý skutek.

 

Máme s Bertíkem moc rádi knížku Den kdy voskovky řekly dost. To se vždycky chechtáme a vzpomínáme na naše voskovky z malé krabičky, které se válely po pokoji.

 

 

Společnými silami dokážeme pomoci 

Na stránkách farmy naděje můžete přispět třeba dárkovým poukazem nebo pravidelně přispívat každý měsíc malým obnosem.

"Věříme, že tzv. hospodářská zvířata nejsou zboží, ale myslící a cítící bytosti, které si zaslouží naši ohleduplnost. Většina lidí se o jejich osudy nezajímá a netuší, čím vším si musí v procesu „živočišné výroby“ projít. Mnozí jejich úděl chápou jako nutný v rámci naplnění svých vlastních potřeb. Rádi bychom proto ukázali, že tyto tvory, v mnohém velmi podobné našim domácím mazlíčkům, není nutné využívat a že lze i bez živočišných produktů vést zdravý a plnohodnotný život. " (farma naděje)

 

Děkujeme za Vaši podporu.