Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Chystám chystám velké změny, proto je krámek prázdný.  Právě testuji svou autorskou látku s vlastní ilustrací, ze kterého bude krásné oblečení a další nový námět je v tisku. Čekání na vzorky je cca 3 týdny a další zabere výroba. Plánované znovu otevření jsem stanovila na konec dubna. Sledujte mne na instagramu nebo na blogu, kde uvidíte průběh tvorby. Držte mi palce.

Mávám do krásného jara a těším se na Vás. Ally

Doprava a platba

Doprava zboží


Balíčky pro vás pečlivě vlastnoručně balím do přepravních krabiček nebo obálek s ochraným obalem. Velmi mi záleží, aby vám zakoupené zboží dorazilo v pořádku k vaší spokojenosti.

K přepravě zboží si můžete vybrat mezi přepravní společností Zásilkovna nebo Česká pošta. Osobně dávám přednost společnosti Zásilkovna, která nabízí nejvýhodnější podmínky, spolehlivou přepravu a velký počet poboček v celé republice. 

Cena za přepravu která se přičítá k ceně zboží je účtován podle cen jednotlivých přepravců a jejich aktuálních cen: 

  •         Zásilkovna 79 Kč
  •         Příplatek za platbu na dobírku 45 Kč
  •         Osobní předání (platba bankovním převodem) Praha - Skalka- Strašnická 0 Kč

 

Zásilku nelze objednat expres. Objednávky odesílám z pravidla 2x - 3x týdně nebo podle množství objednávek. Není v mých silách denně zboží odesílat.

Pro zákazníky z Prahy a okolí nabízím možnost osobního předání zboží. Tuto možnost si můžete zvolit během objednávky. Předání si domluvíme emailem nebo telefonicky a to v okolí stanice metra Skalka nebo Strašnická. A to v pro mě nejpřijatelnějším čase - Berte prosím v úvahu mou práci i rodinu.

Při vyzvednutí zásilky nebo balíku zkontrolujte jeho stav pro případnou reklamaci poškození dopravcem.

 

Dojde-li ke zdržení v dodání zboží, nevzniká kupujícímu nárok na odstoupení od kupní smlouvy. Nemohu garantovat dobu dodání poštovních dopravců.