Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Chystám chystám velké změny, proto je krámek prázdný.  Právě testuji svou autorskou látku s vlastní ilustrací, ze kterého bude krásné oblečení a další nový námět je v tisku. Čekání na vzorky je cca 3 týdny a další zabere výroba. Plánované znovu otevření jsem stanovila na konec dubna. Sledujte mne na instagramu nebo na blogu, kde uvidíte průběh tvorby. Držte mi palce.

Mávám do krásného jara a těším se na Vás. Ally

kosmetické taštičky

kosmetické taštičky

Kapsičky a mini taštičky považuji za jeden z nejdůležitějších doplňků, které při sobě nosím. V současné době jsem si oblíbila velmi patchwork styl a hluboké prošívané kapsy, do kterých se vejdou velké i malé poklady, osobní hygiena a třeba i léky nebo naopak jen sluchátka. Zaměřila jsem se na jejich praktičnost a osobitost. Vybírám si látky, které mi jsou blízké srdcem i motivem a naleznete tu i kapsičky z mé autorské látky. Originální taštičkou vždycky potěšíte a uděláte radost. Všechny jsou šité s láskou a pečlivostí.

V této kategorii zatím nemám produkty

přejít na úvodní stránku webu