Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

motýlí panenka
motýlí panenka
motýlí panenka
motýlí panenka
motýlí panenka
motýlí panenka
motýlí panenka
motýlí panenka
motýlí panenka

motýlí panenka

ID produktu:

u3a8y

Skladem:

jediný kus

Když se chvilku posadíš do trávy a budeš se pozorně dívat okolo sebe. Zahlédneš ji mezi květinami jak si hraje s motýly. Chodí ráda mlsat kvítkový nektar. Pšššt ať ji nevyplašíš...

 

Malá háčkovaná panenka. Víla a motýlí princezna. Háčkovala jsem ji z příze Arwetta. Takže je měkounká na dotek s jemným chloupkem. Očka vyšitá bavlnkou. Vlásky má jako hedvábí z příze brush Alpaca silk s korálkovým zdobením po stranách. Tahle princezna má sundavací vestu s křídly, která se zapíná na knoflík. Pletená je z vlny s kožešinovým efektem ( na dotek heboučká jako pírko) a křídla zdobená zlatou nitý, která se na slunku pěkně lesknou. Oblékací je i čelenka s tykadly. Snadno se tak přemění v motýlí vílu a zároveň v panenku.

 

Panenka motivuje k hraní venku v přírodě a jejímu poznávání a prozkoumávání. Snadno se vejde do dětské kapsy a nezabere žádné místo v kabelce nebo batůžku.

 

Věrná kamaráda, která moc ráda poznává květiny. Moc ráda tančí a miluje med.

 

velikost: 15 cm

výbava: křídla na zlaté knoflíčky, čelenka s tykadly

Panenka je navrhovaná tak, aby docházelo k interakci rodičů s dětmi a vytvářely se tak vazby mezi nimi při obyčejných chvilkách hraní a objevování doma i venku v přírodě.

 

Pojďme si spolu hrát a objevovat

 

*cena panenky je včetně krásného zabalení, krabičky a malého překvapení

Panenku je možné umýt v mydlinkové ruční koupeli, šetrně s ohledem na ruční práci nejlépe v prostředku s lanolinem na vlnu. Pletené oblečení možné prát ručně v prostředku na vlnu. Výrobce vlny uvádí i možnost prát do 30ti stupňů na vlnu. 

1 225 Kč

koupit