Tento web používá cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies. Více informací

Chystám chystám velké změny, proto je krámek prázdný.  Právě testuji svou autorskou látku s vlastní ilustrací, ze kterého bude krásné oblečení a další nový námět je v tisku. Čekání na vzorky je cca 3 týdny a další zabere výroba. Plánované znovu otevření jsem stanovila na konec dubna. Sledujte mne na instagramu nebo na blogu, kde uvidíte průběh tvorby. Držte mi palce.

Mávám do krásného jara a těším se na Vás. Ally

Omalovánky k vytisknutí: Omaluj si myšku

Ahooooooj,

pro všechny ty, kteří si rádi vybarvují a pro hezčí den v dnešních dobách, jsem nakreslila docela malou omalovánku, kterou si můžete vytisknout doma. Myška je teď u mne velké téma. Je to nový kreslený kamarád k panu medvědovi. A protože jsem na zahrádce v procesu sázení semínek, nemůžu se dočkat toho, až mi vykvete plná náruč a květy mi budou dělat společnost nejen venku, ale i ve váze v ateliéru.

Stačí když si obrázek stáhnete tutady a potom hopnete paní tiskárně. (obrázek je určený pro velikost formátu A4 na klasický kancelářský bílý křídový papír). Pak už zbývají jen pastelky, vodovky, akrylové barvy a jiné a hurrrááá jde se vybarvovat. 

Doufám, že vás obrázek potěší a přinese vám i vašim dětem trochu zábavy.

Mává a dny plné slunka, přeje Ally a medvědi taky.

 

*Ne, že bych byla tak opatrná, ale... děkuju, že respektujete autorská práva a nebudete obrázek šířit dál jinak, než k vybarvování.